Acogedor Estudio Con Piscina

Lägenheten Acogedor Estudio Con Piscina Cancún, som erbjuder en privat pool, ligger ungefär 7 minuters promenad från Grand Mambocafe. WiFi erbjuds för gästernas affärs- eller fritidsbehov.

Lägenheten Acogedor Estudio Con Piscina har balkong, terrass och kök, samt bekvämligheter som luftkonditionering.

Detta boende erbjuder gästerna tillgång till en pool.

Måltider kan tillagas i ett minikök.

Lägenheten har ett väldigt bra läge, precis runt hörnet från Casa de Cultura Cancún. Om du vill utforska omgivningarna kan du besöka Torre Escenica, 4 km från den här lägenheten. Boendet ligger på gångavstånd från Las Palapas-parken. Busshållplatsen R2 to hotel zone är belägen inom 10 minuters promenad från lägenheten.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Acogedor Estudio Con Piscina Cancún
Apartamento Amplio En Zona Ideal A 5Min De Wallmart
Mobilpris

Apartamento Amplio En Zona Ideal A 5Min De Wallmart

7.5
Bra 39 recensioner
113 m från boendet
USD 75 USD 68
per natt
Oceano Aparts
Mobilpris

Oceano Aparts

8.2
Väldigt bra 67 recensioner
215 m från boendet
USD 29 USD 26
per natt
Estudio En Cancun Centro
Mobilpris

Estudio En Cancun Centro

8.5
Fantastiskt 61 recensioner
269 m från boendet
USD 35 USD 32
per natt

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    För barn

    • Barnsängar

    Fritid

    • Trädgård

    I rummen

    • Luftkonditionering

    Utrustning

    • LCD-TV

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt

    Husdjur

    • Husdjur tillåtna

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 23:59
    Utcheckning: senast 11:00
    Licensnummer12548542,1254985898,132645986,213515635,68498465
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av lägenheten Acogedor Estudio Con Piscina?
      Populära sevärdheter nära lägenheten Acogedor Estudio Con Piscina inkluderar bland annat Torre Escenica, Plaza Ceviche, Sam's Club Cancun.
    • Vilka bekvämligheter på rummet finns i lägenheten Acogedor Estudio Con Piscina?
      Gästerna i lägenheten Acogedor Estudio Con Piscina kan njuta av en bekväm vistelse med luftkonditionering, samt plattskärms-TV.
    • Är det tillåtet att bo med husdjur lägenheten Acogedor Estudio Con Piscina?
      Visst, lägenheten Acogedor Estudio Con Piscina tillåter husdjur.

    Läge

    Map

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Acogedor Estudio Con Piscina Cancún

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng